biuro rachunkowe

Porozmawiaj z innymi użytkownikami forum na tematy, których nie poruszono w żadnym innym dziale. Zapraszamy wszystkich :)
Igorr

biuro rachunkowe

Post autor: Igorr »

Dawajcie dobre namiary na biura rachunkowe z waszej okolic, stwórzmy listę sprawdzonych firm. ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
maniion

Re: biuro rachunkowe

Post autor: maniion »

Wychodzi na to, że ja zacznę :) Jeśli chodzi o Warszawę to świetne biuro księgowo-podatkowe, z którego usług od dawna korzystam to Kognitariat. Biuro oferuje nowoczesną infrastrukturę IT, także macie u nich 24-godzinny dostęp online do waszych ksiąg, zestawień, raportów, tu sobie zobaczcie konkrety na ten temat: https://www.kognitariat.pl/uslugi-online/ Zdecydowanie mogę wam ich usługi doradzić, w 100 % się u mnie sprawdzają i mają zdecydowanie rozsądne stawki.
Lisiecki

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Lisiecki »

Co do biura rachunkowego to jeśli o moją firmę chodzi to dobrze sprawdza mi się współpraca z Abacusem z warszawskiego Ursynowa https://www.adamus.net.pl/prowadzenie-ksiag-handlowych Są solidni i terminowi, wszystko fachowo ogarniają, dzięki nim mam porządek w papierach i o nic nie musze się martwić, każdemu życzę takich dobrych specjalistów. O ile jesteście z Warszawy czy okolicy to sobie zerknijcie na ich ofertę, to mega solidne biuro rachunkowe.
sebastian

Re: biuro rachunkowe

Post autor: sebastian »

Jeśli planujecie skorzystać z usług księgowych na terenie Lublina to mam dla was dobry namiar. Skorzystajcie z pomocy biura rachunkowego AUREUS https://biuro-aureus.pl/uslugi-ksiegowe/ W pełni się u nas sprawdzili, działają rzetelnie, solidnie i skrupulatne, także możecie u nich liczyć na pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług, w tym rzetelną obsługę księgową, obsługę kadrową oraz doradztwo gospodarcze i podatkowe. Jak najlepiej ich oceniam, to super specjaliści i stawki mają nieprzesadzone.
ODPOWIEDZ