korzyści z faktoringu

Porozmawiaj z innymi użytkownikami forum na tematy, których nie poruszono w żadnym innym dziale. Zapraszamy wszystkich :)
Awatar użytkownika
cyryl
Posty: 0
Rejestracja: 15 lis 2021, 8:15

korzyści z faktoringu

Post autor: cyryl »

Jakie są realne korzyści z faktoringu? Ale nie chodzi o to co na papierze napisze firma faktoringowa, tylko jakie są realne i rzeczywiste korzyści z podpisania takiej umowy? Pytam tych, którzy od jakiegoś czasu korzystają już z takiej usługi i mogą powiedzieć na swoim przykładzie. Znajdzie się tu ktoś kto mógłby podzielić się takimi informacjami z praktyki? Z góry Wam dziękuję za to :)
Rzeniosl

Re: korzyści z faktoringu

Post autor: Rzeniosl »

Sama również jestem ciekawa jakie są korzyści z zastosowania tego typu rozwiązania. Prowadzimy dużą firmę zajmującą się sprzedażą dekoracji okiennych https://firanybachowice.pl/. Z roku na rok nasza oferta się poszerza, mamy coraz więcej magazynów i widzimy już pewne braki na etapie fakturowania i logistyki. Jakieś zewnętrze narzędzie powinno nam pomóc w sprzedaży produktów jakim są firany do salonu, firany do kuchni czy firany do sypialni https://firanybachowice.pl/46-firany-do-sypialni. Także jestem otwarta na przygotowane propozycje.
ODPOWIEDZ