Kotły grzewcze

Porozmawiaj z innymi użytkownikami forum na tematy, których nie poruszono w żadnym innym dziale. Zapraszamy wszystkich :)
Awatar użytkownika
juliusz-76
Posty: 0
Rejestracja: 19 maja 2021, 16:59

Kotły grzewcze

Post autor: juliusz-76 »

Jeśli szukacie kotłów grzewczych, grzejników i innych akcesoriów związanych z instalacją grzewczą, polecam Wam sklep: https://hydrauliczny.eu/ - to sprawdzony, solidny salon z grzejnikami. Zdecydowanie warto.
Kazimierz

Re: Kotły grzewcze

Post autor: Kazimierz »

Juliusz, z zakupem kotłów jest jeden problem. Musisz kupić odpowiedni. A który to odpowiedni? Powie Ci dopiero ten, kto będzie go montować i kto zapozna się z jego lokalizacją i innymi czynnikami wpływającymi na wybór odpowiedniego modelu i marki. Dlatego bazując na moim doświadczeniu polecam każdemu najpierw skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych, a dopiero później szukać kotłów. Jak jesteś ze śląska to możesz próbować się wbić w terminy firmy Ventix: https://www.ventix.pl/. To lider na lokalnym rynku, dlatego trzeba się zapisywać na terminy z wyprzedzeniem. Ale moim zdaniem warto, bo na miano lidera trzeba sobie solidnie zapracować.
ODPOWIEDZ