Pomysł na prezent świąteczny

Porozmawiaj z innymi użytkownikami forum na tematy, których nie poruszono w żadnym innym dziale. Zapraszamy wszystkich :)
Filipinka

Pomysł na prezent świąteczny

Post autor: Filipinka »

Hejkaaaaaa! Jesteście w stanie mi pomóc? Mam totalną pustkę w głowie, a potrzebuję dobrego pomysłu na prezent świąteczny. Boże Narodzenie już wkrótce, a ja nie mam nic. NIC! Totalnie nic.

Będę szczerze wdzięczna za każdy pomysł, chociażby miał być z pozoru absurdalny. Być może i taki nakieruje mnie na coś fajnego.

W zeszłym roku zamówiłam dla mojej mamy i babci makramy. Dwa lata wcześniej kupiłam im voucher do SPA. Jeszcze wcześniej kupiłam im piękne kolczyki i wisiorki. A teraz nie mam nic. Proszę Was o pomoc!
Patryk

Re: Pomysł na prezent świąteczny

Post autor: Patryk »

Spieszę Ci zatem z pomocą. Myślę, że fajnym prezentem dla obu pań będzie przepiśnik. Przepiśnik to taki specjalny notes w którym można zapisywać przepisy kulinarne. Osoby właśnie w wieku naszych rodziców i babć wcześniej zapisywały przepisy po zeszytach lub kartkach. Teraz mogę mieć wszystko w jednym, schludnym i przeznaczonym tylko do tego miejscu. Gorąco polecam. Ja taki przepiśnik sprezentowałem swojej babci w zeszłe święta. Cieszyła się przeogromnie!

czerpnio-wyrzutnia ścienna
ODPOWIEDZ