Suwalszczyzna

Porozmawiaj z innymi użytkownikami forum na tematy, których nie poruszono w żadnym innym dziale. Zapraszamy wszystkich :)
Michal123

Suwalszczyzna

Post autor: Michal123 »

Suwalszczyzna jest całkiem mało znana. Niewielka ilość turystów odwiedza tą przepiękną krainę. Na turystów czeka wiele interesujących atrakcji. Jedną z nich są kajaki. Wiele ciekawych ogłoszeń można znaleźć pod odnośnikiem http://suwalszczyzna.net.pl/. Gdy nie wiesz co należy odwiedzić będąc na Suwalszczyźnie to również takie oferty znajdziesz na stronie. Z reguły przyjezdni wybierają się na Górę Cisową. Przyjeżdżać na Suwalszczyzne można o dowolnej porze roku. Z reguły tu w czerwcu.
Mieliście okazje być na kajakach na Suwalszczyźnie?
sawa

Re: Suwalszczyzna

Post autor: sawa »

W zasadzie to ja jestem zdania, że każdy może się świetnie bawić, niekoniecznie musi do tego wykorzystywać bóg wie co. Niemniej jednak warto dodać, że są specjalne miejsca, gdzie można ogólnie coś kupić, albo sprzedać. Też ogłoszenia takie jak oddam za darmo lubelskie moim zdaniem będą ciekawe. Może i na Suwalszczyznę coś znajdziecie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ